Okna dachowe FAKRO

Okna dachowe FakroOkna dachowe stały się nieodłącznym elementem większości nowoczesnych budynków. Otwierają one nowe możliwości we współczesnej architekturze i aranżacji wnętrz. Stosując okna dachowe przy adaptacji poddaszy nieużytkowych, możemy w łatwy sposób zmienić je w wysoko funkcjonalne i dowolnie stylizowane wnętrze.

  Okna dachowe FAKRO to produkt o wysokiej jakości wytwarzany z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie, gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

WYPRZEDAŻ WYBRANYCH PRODUKTÓW FAKRO - kliknij tutaj

Okna FAKRO są wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, które jest klejone warstwowo, impregnowane metodą próżniową oraz klikakrotnie malowane. Wszystkie elementy drewniane okien dachowych osłonięte są z zewnątrz profilami z trwałej blachy aluminiowej odpornej na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV.

Szyby umieszczane w oknach dachowych FAKRO posiadają wysokie parametry termoizolacyjne. Osiąga się je dzięki wypełnieniu gazem szlachetnym pakietów szybowych oraz poprzez nałożenie na wewnętrzną stronę jednej z szyb warstwy srebra, której zadaniem jest odbijanie promieniowania cieplnego.

Bezpieczeństwo okien dachowych FAKRO jest zagwarantowane dzięki hartowanym szybom, posiadającym podwyższoną odporność na gradobicie. Parametr ten jest objęty bezterminową gwarancją producenta.

Okna dachowe firmy FakroWspólnie z naszymi klientami, zainteresowanymi zakupem okien dachowych, dobieramy optymalne dla nich rozwiązania, aby zakup ten był wynikiem przemyślanych i świadomych decyzji. Pomagamy nabywcom wybrać odpowiednie rodzaje okien w zależności od typu pomieszczeń oraz charakteru wnętrza.

Firma FAKRO posiada w swojej ofercie także inne produkty, pozwalające na komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu, takie jak:

  • schody strychowe,
  • świetliki i wyłazy dachowe,
  • różnego rodzaju akcesoria i rolety do okien dachowych,
  • kolektory słoneczne.


 

O firmie | Oferta | Promocje i wyprzedaże | Kontakt
Copyright © 2022 NOWEX
http://vert.info.pl